Wycieczka do Wadowic i Inwałdu

W dniu 21.09.2020r. uczniowie klas I – VIII naszej szkoły wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Wadowic i Inwałdu w ramach projektu „Małopolska Olimpiada Frekwencji”.

Wyruszyliśmy z samego rana. Podzieleni byliśmy na dwie grupy. W Wadowicach starsza grupa zwiedzała Muzeum Dom Rodzinny Ojca Św. Jana Pawła II i kościół parafialny, a następnie udała się na „papieskie kremówki”.

W tym samym czasie młodsza grupa bawiła się w Inwałdzie. Najpierw brała udział w warsztatach historycznych w Warowni, potem oglądała budowle z całego świata w Parku Miniatur, a na koniec świetnie bawiła się w wesołym miasteczku. Po biedzie grupa udałą się do Wadowic, a starsza grupa przyjechała do Inwałdu, żeby uczyć się i bawić w parku Miniatur.

Wieczorem pełni wrażeń, nieco zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domów.

Dziękujemy pełnoletnim mieszkańcom  za udział w wyborach prezydenckich, bo to dzięki Wam, dzieci mogły bezpłatnie uczestniczyć w tej wspaniałej wycieczce.