GOŚĆ Z DALEKIEGO ŚWIATA

Z ogromną radością informujemy, że od 9 stycznia w Szkole Podstawowej gości Medwi Rahwani - wolontariuszka organizacji AIESEC. Medwi ma 19 lat, przyjechała do nas z Indonezji. Jest studentką Andalas University. W naszej szkole uczestniczy w zajęciach z języka angielskiego, opowiada o swojej ojczyźnie i rodzinnych stronach.

Wizyta Medwi jest okazją do realizacji, metodą projektu międzyprzedmiotowego, edukacyjnego programu anglojęzycznego - napisanego przez Panie Joannę Mech i Katarzynę Janiczek. Dodatkowo Medwi sama prowadzi lekcje dla zainteresowanych, których w naszej szkole nie brakuje. Dzieci z wielką ochotą zapisały się na zajęcia, które są okazją nie tylko do rozwoju umiejętności językowych, ale też do poznania innej kultury. Lekcjami i dodatkowymi zajęciami objęte zostały także dzieci z Niepublicznego Przedszkola oraz Gimnazjaliści z Kamionnej.