KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2016/17

Długo oczekiwany przez uczniów koniec roku szkolnego przypadł na ciepły dzień, pozytywnie zapowiadający rozpoczynające się wakacje. 23 czerwca, od samego rana szkoła zapełniła się elegancko ubranymi dziećmi, rodzicami, nauczycielami i pracownikami szkoły. W powietrzu wyczuwało się radość wymieszaną ze smutkiem związanym z faktem zakończenia roku szkolnego. Na odświętnie przygotowanej sali gimnastycznej rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17.

Tradycyjnie rozpoczęło się wprowadzeniem pocztu flagowego przy dźwiękach werbla i przemówieniem Pani Dyrektor PSP - Katarzyny Janiczek oraz Pani Dyrektor PG - Haliny Kowalczyk, które z wychowawcami wręczyły świadectwa i nagrody dla wyróżnionych uczniów oraz podziękowania dla rodziców za ich zaangażowanie w działalność szkoły. Do Złotej Księgi wpisali się także „najlepsi z najlepszych”. Na twarzach uczniów nie brakowało uśmiechu, bo perspektywa dwumiesięcznej przerwy w nauce  nastrajała bardzo pozytywnie.